O nas

Nasza firma powstała z początkiem czerwca 2011 roku. Projektowanie instalacji i sieci sanitarnych jest nie tylko naszą pracą ale i pasją. Dzięki zdobytym umiejętnością i znajomości rynku potrafimy zadowolić nawet najbardziej wymagających architektów i inwestorów.

Posiadamy szeroką wiedzę techniczną i doświadczenie umożliwiające zaproponowanie optymalnego rozwiązania dla danej inwestycji co w efekcie końcowym wpływa na wzrost zadowolenia ze świadczonych usług nie tylko biur architektonicznych, ale również końcowego użytkownika systemów. Realizujemy opracowania dla zróżnicowanych budynków począwszy od obiektów wyspecjalizowanych takich jak kliniki medyczne, szpitale, kryte pływalnie poprzez zakłady przemysłowe i produkcyjne, aż po obiekty użyteczności publicznej, obiekty usługowe, handlowe i mieszkalne.

Ciągle zgłębiamy naszą wiedzę aby sprostać coraz wyższym wymaganiom rynkowym. Poznajemy i stosujemy najnowsze technologie i rozwiązania umożliwiające optymalizację rozwiązań zarówno pod kątem kosztów inwestycyjnych jak i energochłonności instalacji

Przejdź do góry

Stosujemy pliki cookies.

Więcej szczegółów